درمانگاه جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم

  چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۷

Image

در این درمانگاه ناهنجاری ها، صدمات و آسیبهای وارد شده به پلکها، مجرای اشکی و کاسه چشم مورد معاینه، تشخیص و تعیین پروتوکل درمانی قرارمی گیرند.

این معاینات شامل بررسی های قبل و بعد از عمل جراحی می شود.

پلاستیک" یک کلمه یونانی به معنی قالب بخشیدن و شکل دادن می باشد و جراح پلاستیک در واقع ارگانهای آسیب دیده چشم و اطراف آن را در قالب ساختاری جدید شکل می دهد.

در درمانگاه جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم مواردی از قبیل کودکان وبالغینی که دچار ناهنجاری های ژنتیکی پلکها و ابروها هستند و نیز ناهنجاری های ناشی از سن، صدمات و یا جراحی های قبلی مورد ارزیابی قرار میگیرند. همچنین جراحان ما عملهای متعدد زیبائی نواحی اطراف چشم از جمله ترمیم ناهنجاری پلکها ( بلفاروپلاستی) و تزریق بوتوکس برای برطرف سازی چین وچروک را در این درمانگاه هنرمندانه طراحی وبرنامه ریزی میکنند.

بررسی و تصمیم گیری در خصوص مواردی از قبیل تخلیه چشم، صدمات پلک و کاسه چشم، پلک زدنهای ناخواسته، چرخش لبه پلکها به داخل ( انتروپیون) و یا خارج(اکتروپیون)، افتادگی پلک، ترمیم کانال اشکی و برداشتن تومورهای پلک و دیگر موارد مشابه نیز در این درمانگاه انجام می پذیرد.

بدون تردید می توان اذعان داشت که جراحان ما در بیماستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه با فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی نه تنها در کشورمان که درسطح جهان جزو بهترینهای این رشته به شمار می روند.

برای اطلاع بیشتر و هماهنگی برای تعیین وقت با پذیرش بیمارستان تماس حاصل نمائید.

#

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی