تصویر روکش

آژمایشگاه تشخیص طبی

آزمایشگاه بیمارستان نگاه با پوشش طیف وسیعی از آزمایشهای تشخیص طبی همه گونه خدمات را به مراجعین محترم ارائه می دهد.

از آنجا که برای انجام عملهای جراحی به ویژه آنها که با بیهوشی همراه هستند انجام پاره ای از آزمایشهای عمومی تشخیص طبی ضروری است آژمایشگاه بیمارستان نگاه با کادر ورزیده و دستگاه های به روز آماده ارائه همه گونه خدمات در این خصوص است.

علاوه بر این با توجه به امکانات گسترده آزمایشگاه وبهره گیری از دستگاه های پیشرفته و امکان انجام طیف وسیعی از آزمایشهای تشخیص طبی فعالیت این آزمایشگاه به ارائه خدمت به ببماران بیمارستان محدود نبوده و به تمامی مراجعینی که درخواست انجام آزمایش خون در شرایط خوب دارند خدمات کاملی را ارائه می دهد.

آزمايشگاه پاتوبيولوژي بيمارستان نگاه مجهز به جديدترين دستگاه­ها و فناوری آزمايشگاهي بوده و علاوه بر ارائه خدمات آزمايشگاهي ويژه بيماري هاي چشمي، از توانايي پذيرش، انجام و جواب­دهي تمامي آزمايشات مورد نياز بيماران در ساير رشته­ هاي تخصصي و فوق تخصصي برخوردار مي­باشد. آزمايشگاه داراي بخش­هاي سيتوپاتولوژي، بيوشيمي، هورموني، ايمونولوژي، آلرژي، سرولوژي، ويرولوژي، باكتريولوژي، مايكولوژي، پارازيتولوژي، سنجش سطح داروها و .... مي باشد. در اين بخش با استفاده از سيستم­هاي اتوماتيك از قبيل اتوآنالايزر، سنجش کمپلمان، دستگاه هاي شمارش گر خودكار سلولي ويژه هماتولوژي، كوآگولومتر، فليم فتومتر، الكتروليت آنالايزر، ELISA،  Real-time PCR، PCR، الكتروفورز و ساير آناليزورهاي اتوماتيك، دخالت نيروي انساني و متعاقبا خطاهاي مربوطه، به حداقل ممكن تقليل يافته است و براي اطمينان بيشتر سيستم هاي فوق تحت كاليبراسيون و كنترل مستمر با محصولات كمپاني Roche سوئيس قرار مي گيرد. افزون بر موارد فوق این آزمایشگاه افتخار دارد به تهيه اتولوگوس ها شامل قطره اتولوگوس سرم، PPP, PRP ، فيبرين گلو، فاكتور رشد و ... مبادرت مي­نمايد.

بهره­مندي از سيستم­هاي اتوماتيك سريع، امكان جواب­دهي كليه آزمايشات روتين بيماران را در مدتي كمتر از يك ساعت از زمان نمونه­گيري، ميسر نموده است. نمونه­گيري بدون استفاده ازسرنگ و با سيستم نمونه­گيري خودكار با واسطه خلا (Vacutainer) صورت مي­گيرد كه علاوه بر كاهش درد و آسيب بافتي متضمن سهولت و سرعت در فرآيند نمونه گيري و افزايش دقت و صحت در جواب­دهي مي باشد.

طبقه منفی 1

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد ازظهر

     
آخرین بروز رسانی سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷
ایجاد کننده 40
فایل ضمیمه #
کلمات کلیدی آزمایشگاه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی