نگاه از نگاه مراجعین

نگاه از نگاه مراجعین

   يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

آنچه در بیمارستان نگاه انجام میدهیم برای خدمت هر چه بهتر و فراگیرتر به بیماران عزیزی است که این بیمارستان را برای درمان بیماری های چشمی انتخاب می کنند.

تلاش ما، کسب رضایت مردم عزیزمان و نیز سربلندی پیش روی بیمارانی است که از دیگر کشورهای جهان میهمان ما هستند. برای کسب اطلاع از نظرات و دیدگاه های مراجعین محترم طی روند انجام مراحل مختلف تشخیص و درمان در بیمارستان نگاه به گفتگو با برخی از این عزیزان می نشینیم:

خانم مرضیه حلاجیان 24 ساله:  اینجانب کارشناس بیهوشی هستم و در بیمارستان شفا یحیاییان مشغول به کار هستم.  در بیمارستان نگاه، عمل  کاشت لنز داخل چشم (ICL) برای من انجام شده است. از نحوه برخورد قسمت پذیرش، بسیار راضی بودم. از پزشک معالج هم بسیار تشکر میکنم خیلی خوش رو و مهربان بودند. پرسنل اتاق عمل نیز بسیار صبور و با حوصله با من رفتار کردند.

خانم مرضیه کاظم فرحزادی 64 ساله که در بیمارستان نگاه، عمل جراحی کاتاراکت شده اند. این دومین مراجعه من به این بیمارستان است و چشم دومم را بعد از 29 روز عمل کردم. رفتار پرسنل بیمارستان و کادر درمان با ما بسیار عالی بود . پزشکم هم خیلی دکتر مهربان و حاذقی هستند ازشون تشکر میکنم و به همه پرسنل خدا قوت میگم.

نوه خانم بیگم فرج زاده 79 ساله که تحت عمل جراحی کاتاراکت قرار گرفته اند، به ما اظهار نمودند، بیمارستان نگاه، بیمارستان بسیار خوبی است و کارها با برنامه ریزی فوق العاده دقیق و منظم انجام میشود . ما کوچکترین اتلاف وقتی رو در اینجا نداشتیم. قابل مقایسه با بیمارستانهای دیگری که تا کنون مراجعه کردیم نیست. خوشبختانه کارها از بدو ورود بطور منظم و هماهنگ انجام شد. بیمار و همراهان خیلی در صف انتظار نمی مانند و پرسنل همکاری و برخورد خوبی با مراجعه کنندگان دارند وپزشک معالج نیز خیلی صمیمی و دلسوزانه با ما رفتار کردند و با سعه صدر تمام جزئیات رو از ما پرسیدند و اطلاعات کاملی به ما دادند .

خانم فاطمه فرشته آقا سید عبدالله بهبهانی 69 ساله که در بیمارستان نگاه جراحی کاتاراکت شده اند از نحوه پذیرش و برخورد پرسنل بیمارستان بسیار راضی بودند. خدا خیرشون بده همیشه دعا گویشان هستم. پزشکم هم خیلی خوب با برخوردی عالی با من رفتار کردند جا داره یه تشکری هم از دکتر بیهوشی کنم که خیلی از کارشون راضی بودم . خدارو شکر هرگز با برخوردی تند و خشن در اینجا روبرو نشدم . انشاالله که همیشه سالم و سلامت باشند.

خانم شمسه یزدانی راد 71 ساله در بیمارستان نگاه، جراحی کاتاراکت شدند. اولین مراجعه ام بوده و خدارو شکر خیلی راضی هستم پرستاران و بهیاران خیلی مهربان و با روی باز پذیرای بیماران هستند و هر کاری از دستشون بربیاد مضایقه نمی کنند. پزشک معالجم هم پزشکی دلسوز و حاذق هستند ومن تعریفشونو خیلی شنیده بودم و آمدم اینجا و خدارو شکر خیلی راضی هستم .


  فایل ضمیمه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی