نگاه از نگاه مراجعین

نگاه از نگاه مراجعین

   چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷

آنچه در بیمارستان نگاه انجام میدهیم برای خدمت هر جه بهتر و فراگیرتر به بیماران عزیزی است که این بیمارستان را برای درمان بیماری های چشمی انتخاب می کنند.

تلاش ما همه کسب رضایت مردم عزیزمان و نیز سربلندی پیش روی بیمارانی است که از دیگر کشورهای جهان میهمان ما هستند. برای کسب اطلاع از نظرات و دیدگاه های مراجعین محترم طی روند انجام مراحل مختلف تشخیص ودرمان در بیمارستان نگاه به گفتگو با برخی از این عزیزان می نشینیم که در پی می آید:

خانم مرضیه حلاجیان 24 ساله شغل : کارشناس بیهوشی بیمارستان شفا یحیاییان نوع عمل: ICL کاشت لنز داخل چشم ، از نحوه پذیرش بیمار و همچنین نحوه برخورد خیلی راضی بودم. از پزشک معالج هم بسیار تشکر میکنم خیلی خوش رو و مهربان بودند. پرسنل اتاق عمل نیز خیلی صبور و با حوصله با ما رفتار کردند.

خانم مرضیه کاظم فرحزادی 64 ساله نوع عمل : کاتاراکت ، این دومین مراجعه من به این بیمارستان است و چشم دومم رو بعد از 29 روز عمل کردم رفتار پرسنل بیمارستان و کادر درمان با ما بسیار عالی بود . پزشکم هم خیلی دکتر مهربان و حاذقی هستند ازشون تشکر میکنم و به همه پرسنل خدا قوت میگم.

خانم بیگم فرج زاده 79 ساله نوع عمل: کاتاراکت همرا بیمار که نوه ایشان بودند نظر دادند. بیمارستان بسیار خوبیه و کارها با برنامه ریزی فوق العاده دقیق و منظم انجام میشه . ما کوچکترین اتلاف وقتی رو در اینجا نداشتیم . و قابل مقایسه با بیمارستانهای دیگری که تا کنون مراجعه کردیم نیست. خوشبختانه کارها از بدو ورود بطور منظم و هماهنگ انجام میشود و بیمار و همراهان خیلی در صف انتظار نمی مانند و پرسنل همکاری و برخورد خوبی با مراجعه کنندگان دارند وپزشک معالج نیز خیلی صمیمی و دلسوزانه با ما رفتار کردند و با سعه صدر تمام جزئیات رو از ما پرسیدند و اطلاعات کاملی به ما دادند .

خانم فاطمه فرشته آقا سید عبدالله بهبهانی 69 ساله نوع عمل: کاتاراکت ، نحوه پذیرش و برخورد پرسنل بیمارستان بسیار عالی بود خدا خیرشون بده همیشه دعا گویشان هستم. پزشکم هم خیلی خوب با برخوردی عالی با من رفتار کردند جا داره یه تشکری هم از دکتر بیهوشی کنم که خیلی از کارشون راضی بودم . خدارو شکر هرگز با برخوردی تند و خشن در اینجا روبرو نشدم . انشاالله که همیشه سالم و سلامت باشند.

خانم شمسه یزدانی راد 71 ساله نوع عمل: کاتاراکت ، اولین مراجعه ام بوده و خدارو شکر خیلی راضی هستم پرستاران و بهیاران خیلی مهربان و با روی باز پذیرای بیماران هستند و هر کاری از دستشون بربیاد مضایقه نمیکنند. پزشک معالجم هم پزشکی دلسوز و حاذق هستند ومن تعریفشونو خیلی شنیده بودم و آمدم اینجا و خدارو شکر خیلی راضی هستم .


  فایل ضمیمه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی