تاریخچه بیمارستان نگاه

   سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

 آغاز فعالیت و تأسیس مجموعه چشم پزشکی نگاه به سال 1373 باز می گردد. در آن زمان جمعی از چشم پزشکان با تجربه کشور پایه های مجموعه ای را بنا نهادند که بعدها با راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه به اوج رسید.

مسیر نگاه در رسیدن به اهداف بزرگ مؤسسین در کسب جایگاهی برتر و ارزشمند در عرصه چشم پزشکی کشور، آرام اما قوی و سترگ بود. در این راه چشم پزشکان بزرگی به این جمع پیوستند که هر یک در عرصه چشم پزشکی صاحب سبک ونظر بوده و بسیاری نیز از اساتید بنام دانشگاه های کشور می باشند.

در کنار این بزرگان، حضور چشم پزشکان جوان و نخبه کشور با کوله باری از دانش نوین و تسلط بر آخرین فن آوری های روز نشاط و حرکت خاصی به مجموعه بخشید ه است به طوری که در حال حاضر نگاه به یکی از قطبهای اصلی چشم پزشکی منطقه تبدیل شده و همه روزه علاوه بر جذب ده ها تن از بیماران چشمی کشورمان تعداد قابل توجهی از بیماران دیگر کشورها که میهن ما را برای درمان بیماری های چشمی انتخاب می کنند تحت درمان قرار می دهد.

بیمارستان نگاه افتخارات بسیاری را در عرصه چشم پزشکی کسب کرده است که آخرین آنها کسب مجوز پذیرش بیماران بین الملل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز درجه یک در میزان درجه بندی بیمارستانهای کشور می باشد.

حضور اساتید بزرگ چشم پزشکی، چشم پزشکان جوان و نخبه، بهره گیری از آخرین دست آوردهای علمی و فن آوری روز جهان، کارشناسان، تکنسینها و پرسنل آموزش دیده و کارآزموده، محیط زیبا و دلنواز و سرانجام بهره گیری از شیوه های علمی مدیریتی همه دست به دست داده اند تا در حال حاضر بیمارستان چشم پزشکی نگاه به یکی از مهمترین و پر رفت و امدترین مراکز چشم پزشکی کشورتبدیل شود. و این پایان راه نیست. دست اندرکاران بیمارستان نگاه با دیدی وسیع به افقهای دوردست برای توسعه، پیشرفت و ارائه برترین خدمات نوین چشم پزشکی به هموطنان گرامی ونیز میهمانانی که از دیگر کشورهای جهان به این بیمارستان می آیند از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. امیدمان همه آن است که در پیشگاه هموطنان عزیزمان و نیز در جهت اعتلای نام ایران عزیز سربلند و استوار باشیم.


  فایل ضمیمه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی