تاریخچه بیمارستان نگاه

   شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

 آغاز فعالیت و تأسیس مجموعه چشم پزشکی نگاه به سال 1373 باز می گردد. در آن زمان جمعی از چشم پزشکان با تجربه کشور، پایه های مجموعه ای را بنا نهادند که بعدها با راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه به تعالی رسید.

مؤسسین بیمارستان در کسب جایگاهی برتر و ارزشمند در عرصه چشم پزشکی کشور، پابرجا، قوی و سترگ بودند. در طی سالین، چشم پزشکان بزرگی به این جمع پیوستند که هر یک در عرصه چشم پزشکی صاحب سبک ونظر بوده و بسیاری از آنها نیز از اساتید بنام دانشگاه های کشور می باشند.

در کنار این بزرگان، حضور چشم پزشکان جوان و نخبه کشور با کوله باری از دانش نوین و تسلط بر آخرین فن آوری های روز نشاط و حرکت خاصی به مجموعه بخشیده است. به طوری که در حال حاضر این بیمارستان به یکی از قطبهای اصلی چشم پزشکی منطقه تبدیل گردیده است. همه روزه علاوه بر جذب جمع کثیری از هموطنان، تعداد قابل توجهی از بیماران از دیگر کشورها که میهن ما را برای درمان بیماری های چشمی انتخاب نموده اند، در این مرکز تحت درمان قرار می گیرند.

بیمارستان نگاه افتخارات بسیاری را در عرصه چشم پزشکی کسب کرده است که آخرین آنها کسب مجوز پذیرش بیماران بین الملل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز درجه یک در میزان درجه بندی بیمارستانهای کشور می باشد.

حضور اساتید بزرگ چشم پزشکی، چشم پزشکان جوان و نخبه، بهره گیری از آخرین دست آوردهای علمی و فن آوری روز جهان، کارشناسان، تکنسینها و پرسنل آموزش دیده و کارآزموده، محیط زیبا و دلنواز و سرانجام بهره گیری از شیوه های علمی مدیریتی همه دست به دست داده اند تا بیمارستان چشم پزشکی نگاه به یکی از مهمترین و پر رفت و آمدترین مراکز چشم پزشکی کشورتبدیل شود. این پایان راه نیست. دست اندرکاران بیمارستان نگاه با دیدی وسیع به افقهای دوردست برای توسعه، پیشرفت و ارائه برترین خدمات نوین چشم پزشکی به هموطنان گرامی ونیز میهمانانی که از دیگر کشورهای جهان به این بیمارستان می آیند از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. امیدمان آن است که در پیشگاه هموطنان عزیزمان و نیز در جهت اعتلای نام ایران عزیز سربلند و استوار باشیم.


  فایل ضمیمه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی