ارتباط و نوبت دهی

   چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۷

دریافت وقت برای معاینه و درمان ، و نیز انجام برخی از فر آیندهای تخصصی از قببیل تجویز لنز سخت، آنژیوگرافی و غیره در بیمارستان نگاه درحال حاضر فقط از راه تماس تلفنی امکان پذیر می باشد. همچنین بخشی از وقتهای بیمارستان به مراجعات حضوری بدون وقت قبلی اختصاص دارد. بدیهی است در اینگونه موارد با توجه به تراکم مراجعین احتمال انتظار در نوبت ممکن است طولانی شود.

برای دریافت نوبت لطفا با شماره تلفن 23555 تماس حاصل نمائید. با فشردن شماره 1 کارشناس ما پاسخگو خواهد بود و بر اساس شرایط و انتظارات شما نزدیک ترین نوبت را تعیین خواهد کرد.

لازم به ذکر است برنامه وقت دهی اینترنتی( آنلاین) نیز در دست اجرا ست که به یاری خدا به زودی در خدمت شما عزیزان قرا ر خواهد گرفت.

برای اولین مراجعه: پس از ورود به لابی بیمارستان در طبقه همکف از طریق پله های روبرو ویا آسانسور به طبقه اول وارد شده به پذیرش 1 برای ثبت مشخصات و انجام مراحل اولیه مراجعه نمائید. از ان پس پرسنل کارآزموده ما تا آخرین مراحل انجام کار همراه شما خواهند بود.

پیشنهاد می کنیم پیش از خروج از منزل تمامی مواردی را که مایل هستید تا با چشم پزشکتان مطرح و یا سؤال نمائید یادداشت کنید چرا که در حین معاینه ممکن است برخی از :موارد مهم را فراموش کنید 

برای مراجعه اول توصیه می کنیم موارد زیر را به همراه داشته باشید

شماره ملی

  • همه عینکهائی که استفاده می کنید.
  • دفترچه بیمه
  • هرگونه عکس، آزمایش یا مدرک درمانی که پیش از این انجام داده اید و می تواند کمک کننده باشد.
  • لیستی از داروهائی که مصرف می کنید.
  • از آنجا که هرگونه تغییر در شماره چشم یا وضعیت بینائی می تواند در تصمیم گیری چشم پزشک شما تعیین کننده باشد لطفا هرگونه سابقه ای در این خصوص دارید به همراه داشته باشید.
  • چنانچه در وضعیت اظطراری یا یکی از اورژانسهای چشمی از قبیل ورود جسم خارجی به چشم یا درد شدید و حساسیت شدید به نور دارید حتما به سرپرستار درمانگاه اطلاع دهید تا برای شما معاینه خارج از نوبت انجام گیرد.

  فایل ضمیمه

٢٣٥٥٥

رویدادهای آتی